• PROJEKT „SP! Serce i Pomoc”.

          • PROJEKT „SP! Serce i Pomoc”

            w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski

            w Izdebkach

             

            Nasza szkoła jako jedyna w gminie Nozdrzec i jedna z czterech placówek w powiecie brzozowskim przystąpiła w roku 2021 do projektu dla szkół podstawowych z województwa podkarpackiego pod nazwą „SP! Serce i Pomoc”.

            Jest to autorski projekt Podkarpackiego Kuratora Oświaty, którego partnerami są dyrektorzy,nauczyciele, uczniowie i rodzice.

            Głównejego założenie to zachęcenie szkół do podejmowania autorskich i innowacyjnych działań ułatwiających uczniom klas trzecich przejście na wyższy etap edukacyjny i związane z nim wymagania, celem wyeliminowanianiepowodzeń szkolnych.

            Zgodnie z zasadami uczestnictwa w przedsięwzięciu opracowano „Programadaptacyjny dla uczniów klasy IV” o charakterze działań innowacyjnych oraz podjęto uchwałę w sprawie jego wdrożenia. Koordynatorem projektu została Pani Renata Pecka.

            Po dopełnieniu formalności, we wrześniu 2021 r. szkoła otrzymała Akredytację wstępną i przystąpiła do działania.

            Po pierwszym roku realizacji programu, na podstawie jego ewaluacjii po przekazaniu informacji do Podkarpackiego KuratoraOświaty o uzyskanych efektach, otrzymaliśmy Certyfikat I stopnia.

            W roku szkolnym 2022/2023, po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych, rozpoczęliśmy drugi rok realizacji projektu w kolejnej klasie IV zakończony ewaluacją programu i szczegółowym sprawozdaniem do KO w Rzeszowie.

            We wrześniu bieżącego roku szkolnego nasza szkoła uzyskała Certyfikat II stopnia i rozpoczęła trzeci rok realizacji projektu „SP! Serce i Pomoc”.

             

          • Szkolne obchody Święta Nieodległości.

          • Pamiętając o tym, że „Polska to nasz wspólny dom...” w tegoroczną szkolną uroczystość obchodów 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości włączyła się cała społeczność uczniowska. Dzieci oddziałów przedszkolnych, w odświętnych strojach w biało-czerwonych barwach, śpiewały piosenki o Polsce i recytowały wiersze. Na szkolną uroczystość wykonały też flagi i kotyliony, aby wzmocnić odświętny charakter tej uroczystości. Uczniowie klas I-III krótko wierszem przypomnieli historię Polski, a piosenką wyjaśnili „Co to jest niepodległość”. Uroczystość zakończyła się odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego, czyli Mazurka Dąbrowskiego.

          • Szkolne obchody Święta Niepodległości.

          • „Wierni Bieli i Czerwieni”

            Dzień Patriotyczny w naszej szkole

            W piątek 10 listopada 2023 r. klasy IV-VIII  uroczyście obchodziły Święto Niepodległości, które połączyło całą społeczność szkolną. Odświętnie przystrojeni, otoczeni piękną scenografią odśpiewaliśmy hymn państwowy. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która mówiła o wartości niepodległości we współczesnym świecie. Krótki rys historyczny dotyczący 11 listopada 1918 r. przedstawiła prowadząca uroczystość – Pani Renata Pecka. Po jej słowach odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. Poszczególne klasy zaprezentowały wylosowane wcześniej pieśni. Można było usłyszeć: „Szarą Piechotę”, „Białe róże”, „Przybyli ułani pod okienko”, „My, Pierwsza Brygada”, „Jak szło wojsko raz ulicą”.

            Uczniowie bardzo poważnie i ambitnie podeszli do wyznaczonych zadań. Pięknie wyglądali i przejmująco zaśpiewali, wzruszając albo porywając wszystkich do marszu i śpiewu.

            W tym czasie szacowne jury w składzie: Pani Lucyna Barć, Pan Robert Flejszar, Ks. Bartosz Jakubowski, Pan Artur Cyparski oceniało występy, natomiast Uczennice Melania Kocyła i Laura Jedynak zapoznały zebranych z ciekawostkami z życia Józefa Piłsudskiego.

            Po burzliwej dyskusji Przewodniczący komisji konkursowej – Pan Robert przedstawił wyniki i razem z Panią Dyrektor wręczył przewodniczącym wszystkich klas pamiątkowe dyplomy.

            Oto wyniki konkursu:

            1. miejsce – klasa VII
            2. miejsce – klasa IV i VIII
            3. miejsce – klasa V i VI

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu – byliście wspaniali!!!

            Dziękujemy Organizatorkom tego wspaniałego Święta – Pani Iwonie Dobosz, Pani Małgorzacie Mazur – Herbut, Pani Renacie Pecce i Pani Elżbiecie Pempuś.

          • Szkoła Pamięta.

          • Uczniowie klas II, III, VII i VIII wraz z wychowawcami aktywnie włączyli się do ogólnopolskiej akcji MEiN „Szkoła Pamięta” odwiedzając lokalne miejsca pamięci narodowej i parafialny cmentarz. Poznali krótką historię powstania tych miejsc – Pomnika Nieznanego Żołnierza, Dębu Katyńskiego i Obelisku Smoleńskiego. Dzieci zapaliły znicze pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, na grobach byłych księży i proboszczów naszej parafii, niektórych dyrektorów i nauczycieli pracujących w izdebskich szkołach. Uczniowie nie zapomnieli również o modlitwie za wszystkich zmarłych zwłaszcza pracowników szkoły. Światełko pamięci zapalili także przy pomniku pułkownika J. K. Kamienieckiego herbu Pilawa, adiutanta księcia Józefa Poniatowskiego. Była to dla nich na pewno niezapomniana lekcja historii i patriotyzmu, tym bardziej, że klasy młodsze prawie 3 km drogi do tych miejsc pokonały pieszo.

            Dziękujemy Pani Edycie Teledze – mamie Zosi z klasy 3, za wykonanie wiązanki, którą uczniowie postawili na grobie byłego dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Izdebkach śp. Zygmunta Potocznego.

            Dziękujemy również Wójtowi Gminy Nozdrzec, Dyrektorowi GOK w Nozdrzcu i paniom bibliotekarkom za piękne stroiki i znicze, które dzieci złożyły na mogiłach zmarłych.

          • Wyjazd na spektakl teatralny "Piotruś Pan".

          • „Piotruś Pan” to opowieść o chłopcu z Nibylandii, żyjącym w krainie, w której jest się cały czas dzieckiem. Do świata wiecznego dzieciństwa na krótki czas przenieśli się uczniowie klas 2 i 3, którzy uczestniczyli w spektaklu teatralnym w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji. Wspólny wyjazd był okazją do integracji uczniów, a udział w spektaklu teatralnym dał dzieciom możliwość podniesienia kompetencji kulturalnej w zakresie odbioru sztuki i zachowania się w teatrze.

          • Wyjazd na spektakl teatralny "Jaś i Małgosia".

          •             W dniu 7.11.2023r. klasa I oraz oddział przedszkolny 0A uczestniczyły w wyjeździe do kina „Sokół” w Brzozowie na spektakl teatralny „Jaś i Małgosia” wystawiany przez Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa.

                        Kontakt z żywymi aktorami był dla dzieci niezwykle emocjonującym przeżyciem, podobnie, jak wyjazd z rówieśnikami autobusem szkolnym. Obecność w nowym miejscu dostarczyła mnóstwo pozytywnych emocji, była też okazją do zdobycia umiejętności dotyczących kulturalnego zachowania się zarówno w nieznanym miejscu, jak i w trakcie spektaklu. Okazało się, że dzieci z naszej szkoły doskonale odnalazły się w roli widza
            i słuchacza, prezentując nienaganne zachowanie.

                        Z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd.

          • Pasowanie na czytelnika.

          • Dnia 6 listopada w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki szkolnej uczniów klasy I, które na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości szkolnych.

            Głównym celem przedsięwzięcia było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowewydarzenie, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana. Uczniowie klas pierwszych zostali zapoznani z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych, regulaminem biblioteki, sposobem wypożyczania książek oraz prośbami książki. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, w którym obiecywali, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

            My uczniowie pierwszej klasy,

            Uroczyście przyrzekamy,

            Że będziemy książki kochać,

            Krzywdy zrobić im nie damy

            I wskazówek i rad książek

            Będziemy słuchać z uwagą,

            Obowiązki czytelnika Traktować z wielką powagą!

            PRZYRZEKAMY.

            Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Nasi nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe książki, które będą im przypominały o tym wyjątkowym wydarzeniu. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do częstego odwiedzania biblioteki i korzystania z jej zbiorów.

            Uroczystość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Po takim wspólnym spotkaniu biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym czytelnikom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym, radosnym, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

            Uroczystosć zrealizowano w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

            na lata 2021-2025".

             

          • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

          •             Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, a także kształtują dziecięce myślenie i pobudzają wyobraźnię…

                        W poniedziałek 6 listopada br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek -święto wszystkich bajkowych bohaterów.  Czas ten stał się doskonałą okazją, aby ożywić w pamięci postacie z baśni i bajek. W nowoczesnym świecie, w dobie wszechobecnego Internetu szczególnie warto przypominać dzieciom dawne klasyczne bajki i baśnie, ponieważ coraz częściej są one wypierane przez bajki współczesne.

               Ten niezwykły dzień spędziliśmy na wspólnej zabawie, konkursach, rozwiązywaniu bajkowych zagadek, zadań i ćwiczeń. Uczniowie wcielili się w postaci swoich ulubionych bajkowych  bohaterów. Na koniec każda klasa miała okazję uczestniczyć w pamiątkowej sesji zdjęciowej.

                Atmosfera święta była wspaniała, dzień był pełen wrażeń. Mogliśmy się poczuć jak w bajkowym świecie wolnym od codziennych trosk

            Dzień Postaci z Bajek zrealizowano w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".

          • Pasowanie klasy pierwszej.

          • Tradycją naszej szkoły jest, że w październiku najmłodsi uczniowie przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest Ślubowanie i Pasowanie na ucznia szkoły. Tak też było i w tym roku - 26 października.

            Na początku Dyrektor Szkoły Pani Agnieszka Woś powitała wszystkich zebranych. Następnie pierwszoklasiści w obecności Wójta Gminy Nozdrzec Pana Stanisława Żelaznowskiego, Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców oraz Uczniów szkoły rozpoczęli występ, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Po zakończeniu części artystycznej oraz odśpiewaniu hymnu państwowego i szkolnego, przed Pocztem Sztandarowym pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Przyrzekali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie Wójt naszej Gminy wielkim ołówkiem dokonał symbolicznego aktu pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach. Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne, składając każdemu dziecku gratulacje. Później ksiądz proboszcz odmówił wspólną modlitwę, pobłogosławił dzieci i poświęcił przybory szkolne. Nie zabrakło życzeń i upominków od Pana Wójta, Dyrekcji, Wychowawcy, Rodziców oraz starszych kolegów.

            Na zakończenie, po zrobieniu pamiątkowych zdjęć, uczniowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

            Wszystkim Pierwszoklasistom w tak ważnym dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

          • IX POETYCKIE SPOTKANIA PAŁACOWE.

          •             W piątek 26 października uczennice klasy IV miały możliwość uczestnictwa w IX PETYCKIM SPOTKANIU PAŁACOWYM, które odbyło się w Środowiskowym Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach. Podczas spotkania poeci opowiadali o warsztacie pisarskim, swojej inspiracji, a także o procesie wydawniczym. Niepowtarzalny klimat oraz wyjątkowa tematyka poezji w przyjemny sposób pozwoliła  wszystkim uczestnikom spotkania oderwać się od codzienności i wprowadziła w jesienny nastrój.

            Serdecznie dziękujemy autorom za wspaniałe spotkanie!

          • "Poczuj chęmię do fizyki".

          • Uczniowie klas I-III uczestniczyli w nietypowej lekcji pt. „Poczuj chemię do fizyki” zorganizowanej przez grupę „Zaelektryzowani” z Lublina. Podczas tych niecodziennych zajęć prowadzący zaprezentował widowiskowe eksperymenty i doświadczenia związane ze zjawiskami przyrody – np. wybuchowa zabawa z wodorem. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w lekcji – próbując jak najszybciej nadmuchać powietrzem worek foliowy, czy jechać rowerem nietypowym - przeciwskrętnym. Dowiedziały się, że nauka może być ciekawa, wesoła i pasjonująca. Obejrzały pokaz z gazami – ciekłym azotem, helem. Prowadzący lekcję zwracał szczególną uwagę na kwestię bezpieczeństwa przy samodzielnych próbach wykonania doświadczeń. Były to zajęcia pełne niespodzianek, śmiechu, ciekawe i na pewno nikt się nie nudził.

          • Warsztaty ekologiczne ,,Czyste powietrze jest w naszym interesie”.

          •              17 października br. odbyły się w naszej szkole warsztaty ekologiczne realizowane w ramach projektu ,,Czyste powietrze jest w naszym interesie”. Brali w nich udział uczniowie klas I-VIII. Celem głównym warsztatów było zapoznanie uczniów z problematyką zanieczyszczeń powietrza i jego szkodliwym oddziaływaniem na zdrowie ludzi. Podczas zajęć wykorzystano gry, quizy oraz materiały naturalne jak: węgiel, drewno, kora a także papier. Prowadzący w ciekawy sposób zachęcił uczniów do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska oraz przedstawił przykłady odnawialnych źródeł energii. Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, a także wiedzą na temat ekologii. Udział w warsztatach była darmowy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki.

            Kampania realizowana jest na rzecz kształtowania postaw społecznych w kontekście troski o czyste powietrze dla społeczności Związku Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego.

          • Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej…

          • Rok 2023 jest dla polskiej edukacji oraz całego środowiska oświatowego szczególnie istotny. 14 października mija 250 lat od utworzenia Komisji Edukacji Narodowej – pierwszej w Polsce i zarazem w Europie państwowej centralnej władzy oświatowej.

            W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy 13 października. Całą społecznością szkolną spotkaliśmy się w pięknie udekorowanej sali w budynku nr 282.  Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Woś, która powitała wszystkich zebranych uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi. Następnie oddała głos artystom. Uczniowie klas młodszych wraz z  Samorządem Uczniowskim  przygotowali program artystyczny, który rozpoczął się przybliżeniem historii utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. W kolejnej części akademii artyści zaprezentowali wiersze, piosenki, utwory instrumentalne, które były podziękowaniem za trud, zaangażowanie i opiekę. Występom aktorów towarzyszyła żywa reakcja widowni, która nagrodziła młodszych i starszych kolegów i koleżanki gromkimi brawami. Zwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie tradycyjnego „STO LAT” oraz wręczenie symbolicznych upominków i pamiątkowych laurek. Na koniec ponownie głos zabrała Pani Dyrektor, która w swoim krótkim przemówieniu podkreśliła znaczenie pracy nauczyciela we współczesnym świecie. Podziękowała  również wszystkim zebranym za zaangażowanie się w życie szkoły.

            Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi życzymy wielu powodów do zawodowej satysfakcji, wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

             

          • Kino sferyczne w naszej szkole.

          • W październiku w naszej szkole odbyły się seanse kina sferycznego. Na sali gimnastycznej został ustawiony namiot, w którym wyświetlane były filmy. Uczniowie z klas I-VIII mieli okazję obejrzeć ciekawe projekcje wewnątrz kopuły. Kino sferyczne to nowa forma kształcenia. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niesamowity obraz. Podczas seansu w kopule dzieci leżały na miękkich materacach, a nad nimi prezentowany był obraz panoramiczny przedstawiający niepowtarzalne widoki z głębin oceanu, przestrzeni kosmicznej oraz wnętrza ludzkiego ciała. Filmy  uświadomiły nam jak wiele niesamowitych zjawisk nas otacza. Zajęcia wyzwoliły wiele pozytywnych emocji zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

          • „Rodzina Ulmów – wzorem wartości ucznia i dziecka”.

          • W związku z Beatyfikacją Rodziny Ulmów, która miała miejsce 10 września 2023 r., Szkoła Podstawowa w Izdebkach weźmie udział w obchodach towarzyszących tej, jakże ważnej uroczystości. W naszej szkole chcemy włączyć się do działań upowszechniających wiedzę o Polakach, którzy z narażeniem życia ratowali osoby narodowości żydowskiej podczas II wojny światowej. Zaplanowane w okresie od października 2023 r. do maja 2024 r. w ramach projektu zadania będą dla uczniów kl. I-VIII okazją do pogłębienia wiedzy o wielokulturowej historii Polski, a także kształtowania postaw pomocy, szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka.

            W programie m. in:

            - mini wystawa pn. „Rodzina Ulmów wzorem wartości ucznia i dziecka”

            - poznanie historii Polaków, który ryzykowali wszystko, ratując osoby narodowości żydowskiej,

            - szkolny konkurs plastyczny (szczegóły wkrótce)

            - szkolny konkurs wiedzy o Rodzinie Ulmów (dla klas I – III i IV-VIII)

            - wycieczka do Markowej (zwiedzanie Muzeum im. Rodziny Ulmów, odwiedzenie cmentarza i kościoła parafialnego, modlitwa przy sarkofagu z relikwiami). Zapisy u księży katechetów.

            Józef i Wiktoria Ulmowie byli mieszkańcami wsi Markowa w dzisiejszym województwie podkarpackim. Prowadzili gospodarstwo.

            Józef specjalizował się w uprawie warzyw i owoców, pszczelarstwie, hodowli jedwabników, jego pasją było fotografowanie.Był też zaangażowany społecznie. Wiktoria prowadziła dom i zajmowała się dziećmi. Mieszkali z dala od gospodarstw pozostałych mieszkańców wsi.

            Podczas okupacji niemieckiej, pod koniec 1942 roku, mimo biedy i zagrożenia życia Ulmowie na poddaszu swojego domu dali schronienie ośmiorgu Żydom z rodziny Goldmanów.O fakcie ukrywania Żydów przez rodzinę Ulmów doniósł Niemcom prawdopodobnie granatowy policjant z Łańcuta - Włodzimierz Leś. 

            Rankiem 24 marca 1944 roku przed ich dom przybyło pięciu niemieckich żandarmów i kilku granatowych policjantów. Najpierw zamordowano ukrywających się Żydów, następnie Józefa i Wiktorię,która była w zaawansowanej ciąży, potem zabito ich dzieci.

                W 1995 roku Instytut YadVashem w Jerozolimie uhonorował pośmiertnie Ulmów tytułem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. W 2016 roku w  rodzinnej Markowej otworzono muzeum ich imienia. Aktualnie został zakończony ich proces beatyfikacyjny i zostali wyniesieni na ołtarze.

            Posłuchajcie o rodzinie w przepięknie wykonanym przez zespół "Soul" z Sanoka utworze: "Egzekucja w Markowej”:

            https://www.youtube.com/watch?v=rVTw4jDkcTE

             

            Profil biograficzny Rodziny Ulmów (do zapoznania zwłaszcza dla kandydatów do bierzmowania):

            Profil_biograficzny.pdf

          • Wyjazd na spektakl teatralny "Przygody Tomka Sawyera".

          • W poniedziałek 9 października uczniowie klasy czwartej i piątej wybrali się do Brzozowskiego Domu Kultury na spektakl teatralny ,, Przygody Tomka Sawyera” w wykonaniu artystów  Teatru Artenes we Wrocławiu. Uczniowie mieli okazję obejrzeć  ciekawe przedstawienie, w którego fragmentach sami brali udział. Spektakl zaciekawił, wzruszył, rozśmieszył i zachwycił młodych widzów.  Do szkoły uczniowie wrócili z uśmiechami na twarzach i dobrym humorem. Mamy nadzieję, że przygoda z teatrem dostarczyła im wielu niezapomnianych wrażeń.

          • Noc Bibliotek.

          • IX edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem ,, Absurd nie czytać” odbyła się w naszej szkole w sobotę, 7 października. Noc Bibliotek to wielkie święto czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia – niecodzienne spotkania z literaturą i jej gwiazdami. Celem akcji jest również rozwijanie indywidualnych zainteresowań uczniów, wyrabianie i pogłębianie nawyku uczenia się, czytania i promowanie czytelnictwa. Punktualnie o godzinie 16.30 rozpoczęliśmy nasze spotkanie na sali gimnastycznej od gier, konkursów i animacji z grupą ZiqaFun.  W trakcie każdy uczeń mógł zrobić sobie zdjęcie na specjalnie przygotowanej ściance, którą rozświetlały lampy studyjne zakupione z programu ,,Laboratorium Przyszłości”. Następnie odbyło się spotkanie z Bartkiem Friedkiem ,,Bartek Oficjalnie”, które wzbudziło wiele emocji. Po aktywnościach przyszedł czas na chwilę wyciszenia z popcornem w dłoni podczas oglądania filmu pt.,, Moja mama Gorylica”. Ostatnim punktem Nocy Bibliotek była możliwość pozwiedzania zakamarków biblioteki, które na co dzień nie są dostępne dla czytelników. Było dużo krzyku, śmiechu i dobrej zabawy.

            Zmęczeni, ale zadowoleni w późnych godzinach wieczornych wróciliśmy do naszych domów.

             

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski z Oddziałem Przedszkolnym w Izdebkach
      • szkola_izdebki@nozdrzec.pl ,spizdebki@onet.pl
      • 134399710 - budynek Izdebki 362 kom. 517 - 476 - 891 (kontaktowy dla rodziców) 134399720 - budynek Izdebki 282 adres skrytki ePUAP: /spizdebki362/SkrytkaESP
      • 36-203 Izdebki 362 Poland
      • mgr Agnieszka Woś
      • mgr Krystyna Żelaznowska
    • Logowanie