• Ogólnopolskie konkursy plastyczne - informacja.

• SERDECZNIE ZAPRASZAMY do udziału w TRZECH ogólnopolskich KONKURSACH!!!

Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 18 lat.

Każdy uczestnik (dziecko/młodzież) wykonuje tylko jedną pracę w ramach wybranego konkursu wiec…jak tylko da radę…to wykonuje na oddzielnych kartkach A4 trzy prace plastyczne o tematyce: PAŁACU, LIZAKA i RYBKI w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych, komputerowych, przestrzennych, z artykułów spożywczych).

W sumie każdy UCZESTNIK konkursów może otrzymać: 3 DYPLOMY i 3 BILETY WSTĘPU

… a Opiekunowie prac nadesłanych Pocztą Tradycyjną otrzymają:   3 Podziękowania

Ponadto w trzech kategoriach wiekowych w każdym z konkursów zostanie przyznana atrakcyjna NAGRODA GŁÓWNA

Zachęcamy do udziału w kilku trwających jednocześnie konkursach plastycznych ogłoszonych przez organizatora z zachowaniem oddzielnego sposobu nadsyłania.

Każda placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac  i każda praca będzie oceniana indywidualnie!

Malujemy-rysujemy prace plastyczne:

„Mój Pałac Marzeń” – dla HISTORYCZNY PARK ROZRYWKI Gorlice      (termin do 14.01.2023r.)

„Mój wymarzony Lizak” – dla MUZEUM LIZAKA Jasło      (termin do 18.02.2023r.)

„Moja wymarzona Złota Rybka” - dla MUZEUM  ZŁOTEJ RYBKI Krzemienna   (termin do 04.03.2023r.)

Szczegóły i wymogi formalne  Regulaminach konkursów oddzielnie dla PAŁACU, LIZAKA i RYBKI (w załączeniu):

• Spotkanie z policjantem uczniów klas 0-III.

• 21 września uczniowie klas I-III i dzieci przedszkolne uczestniczyły w spotkaniu z policjantami Posterunku Policji w Nozdrzcu – sierżantem sztabowym Piotrem Kielnarem i starszym sierżantem Danielem Fieniem. Spotkanie podzielone było na dwie części – w pierwszej brały udział przedszkolaki, a w drugiej uczniowie klas I-III.

Najmłodsze dzieci miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami na temat „Jak bezpiecznie poruszać się po drodze”. Natomiast uczniowie klas I-III rozmawiali o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych, w czasie oczekiwania na autobus szkolny oraz o ostrożności podczas wsiadania i wysiadania z pojazdów.

Dzieci dowiedziały się o niebezpieczeństwach, jakie mogą ich spotkać na drodze i o sposobie ich unikania. Poznały ważną rolę, jaką pełnią elementy odblaskowe.

Fachowo przeprowadzona pogadanka przyczyniła się w dużym stopniu do wzrostu świadomości o bezpiecznym zachowaniu się na drodze. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się spostrzeżeniami i zadawały pytania.

• Spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas I-VIII.

Zapraszamy rodziców na spotkanie informacyjne z wychowawcami klas
            w dniach:

budynek główny: