• Sukcesy naszych Absolwentów

• Julia Ślazyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od Unii lubelskiej do Unii Europejskiej”, zwyciężczyni Interdyscyplinarnego Konkursu Omnibus 2018, dwukrotna finalistka Ogólnopolskiego Konkursu czytelniczego Kreator, finalistka  Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego Ortograf. Zdobywczyni tytułu „Orła czytelniczego” i „Orła ortograficznego” oraz licznych wyróżnień w ogólnopolskich konkursach polonistycznych, ortograficznych oraz w różnorodnych, szkolnych i  pozaszkolnych konkursach przedmiotowych. W roku szkolnym 2017/2018 otrzymała Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla Najzdolniejszej Młodzieży Podkarpacia oraz nagrody rzeczowe  (wysokiej klasy sprzęt komputerowy) dla  Najlepszego Ucznia Gminy Nozdrzec, w imieniu Fundatora Pana Wojciecha Janasa nagrodę wręczył Pan Wójt Gminy Nozdrzec Antoni Gromala.

Zofia Chryń  - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od Unii lubelskiej do Unii Europejskiej”, finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, laureatka oraz finalistka Ogólnopolskiej Stypendiady Polonistycznej. Zdobywczyni licznych wyróżnień w ogólnopolskich konkursach polonistycznych, ortograficznych oraz w różnorodnych, pozaszkolnych konkursach przedmiotowych. W roku szkolnym 2016/2017 otrzymała Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla Najzdolniejszej Młodzieży Podkarpacia z rąk Starosty Powiatu Brzozowskiego  oraz nagrody rzeczowe  (wysokiej klasy sprzęt komputerowy) dla  Najlepszego Ucznia Gminy Nozdrzec, w imieniu Fundatora Pana Wojciecha Janasa nagrodę wręczył Pan Wójt Gminy Nozdrzec Antoni Gromala. W bieżącym roku rozpoczęła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie.

Ambicka Joanna - laureatka olimpiady przedmiotowej z języka polskiego na szczeblu ogólnopolskim. W roku szkolnym 2014/2015 otrzymała Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla Najzdolniejszej Młodzieży Podkarpacia z rąk Starosty Powiatu Brzozowskiego  oraz nagrody rzeczowe (laptop, urządzenie wielofunkcyjne) dla  Najlepszego Ucznia Gminy Nozdrzec z rąk Pana Wójta Gminy Nozdrzec Antoniego Gromali oraz Fundatora Pana Wojciecha Janas. Rozpoczęła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie.