Semestr I
Konsultacje w roku szkolnym 2019/2020
w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi
Królowej Polski w Izdebkach
Lp.
Imię
i nazwisko nauczycielaDzień tygodnia
Godzina
1
Barbara Seńko-Władyka
Poniedziałek
10.50 – 11.35
2
Lucyna Barc
Piątek
9.55 – 10.15
3
Iwona Dobosz
Środa
10.50 – 11.35
4
Renata Pecka
Wtorek
10.50 – 11.35
5
Małgorzata Mazur - Herbut
Poniedziałek
10.50 -11.35
6
Katarzyna Kufel
Środa
13.25 – 14.10
7
Elżbieta Kawa
Poniedziałek
11.45 -12.30
8
Marta Baraniecka
Środa
12.35 – 13.00
9
Małgorzat Jeleń
Poniedziałek
9.55 -10.40
10
Zofia Błachut
Wtorek
9.55 – 10.40
11
Krystyna Trybalska
Poniedziałek
7.45 -8.00
12
Anna Organ
Poniedziałek
9.55 – 10.40
13
Krystyna Żelaznowska
Czwartek
8.00 – 9.00
14
Dorota Krzysztyńska
Poniedziałek
14.00 14.20
15
Janina Helon
Środa
8.55 – 9.40
16
Karolina Niemiec
Środa
8.55 – 9.40
17
Barbara Bieńko
Wtorek
8.55 – 9.40
18
Barbara Ankowska
Środa
Czwartek
10.30 – 11.00
13.30 – 14.00
19
Sylwia Żugaj
Środa
Czwartek
Piątek
10.15 -10.30
12.00 – 12.15
10.15 – 10.30
Koła zainteresowań i inne zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020
w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach
Lp.
Nazwa koła zainteresowań
Osoba prowadząca
Dzień tygodnia
Godzina
1
Zajęcia rozwijające z
j. angielskiego
Barbara Seńko-Władyka
Poniedziałek
13.25 - 14.10
2
Pomoc uczniom słabszym
Barbara Seńko-Władyka
Wtorek
12.35 – 13.20
3
Praca z uczniem słabym
Lucyna Barć
Czwartek
14.15 – 14.40
4
Praca z uczniem słabym
Iwona Dobosz
Poniedziałek
Piątek
12.35 – 13.20
7.30 – 8.15
5
Nie taki egzamin straszny! Zajęcia dla klasy VIII przygotowujące do egzaminu
Renata Pecka
Piątek
7.30 – 8.15
6
Zajęcia taneczne Zespół „Izdebczanka”
Małgorzata Mazur-Herbut
Środa
13.25 – 14.10
7
Praca z uczniem słabym i zdolnym
Katarzyna Kufel
Piątek
13.25 – 14.10
8
Praca z uczniem słabym i zdolnym
Marta Baraniecka
Czwartek
7.25 – 8.10
9
Praca z uczniem słabym i zdolnym
Małgorzata Jeleń
Piątek
12.35 – 13.20
10
Zajęcia teatralne
Zofia Błachut
Piątek
11.45 – 12.30
11
W razie potrzeby zajęcia taneczne
Krystyna Trybalska
Środa
11.45 – 12.30
12
Zajęcia ruchowe (taneczne)
Dorota Krzysztyńska
Środa
11.45 – 12.30
13
Zajęcia muzyczno-ruchowe
Janina Helon
Piątek
11.50 – 12.35